• O nas

  Po pierwsze JAKOŚĆ

  DOLMAT INWSESTYCJE jest rodzinną firmą z doświadczeniem na rynku budowlanym sięgającym 30 lat. Wartościami, którymi od zawsze się kierujemy, są jakość, odpowiedzialność, uczciwość i profesjonalizm. Uważamy je za najistotniejsze w branży deweloperskiej. Dzięki bezwarunkowej wierności powyższym zasadom, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom obsługi, najwyższą jakość oferowanych lokali oraz konsekwentnie planować realizację naszych kolejnych projektów.

 • O nas

  Zespół

  Budując nasz zespół, zwróciliśmy uwagę, aby był on kompletny i kompetentny we wszystkich wymaganych obszarach. Razem podejmujemy wyzwania i tylko razem jesteśmy w stanie wypracować rozwiązania oparte o najnowsze standardy sztuki budowlanej, najnowsze technologie oraz najaktualniejsze trendy w architekturze. Każdy aspekt, każdy element związany z realizacją naszych budynków – od ogólnej przydatności i funkcjonalności, aż po najdrobniejszy jego detal – jest dokładnie weryfikowany. Wszystko po to, aby na końcu stworzyć najbardziej przyjazne i komfortowe miejsce do życia dla naszych mieszkańców.

 • O nas

  Cel

  Dążymy do tego, aby marka DOLMAT INWESTYCJE kojarzona była jako wiarygodny partner i synonim przyjemnej współpracy. Celem naszej działalności jest osiąganie pełnej satysfakcji i pełnego zaufania naszych Klientów.

Nasza historia

Rodzinne tradycje i doświadczenia zebrane przez lata działalności są pielęgnowane już przez drugie pokolenie.

1989

Rozpoczęcie produkcji wyrobów dla rynku budowlanego pod marką Poliplast

2004

Rozpoczęcie działalności marketu i hurtowni budowlanej Dolmat (dziś: PSB Mrówka Dolmat)

2006

Rozpoczęcie działalności deweloperskiej

Nasze wartości

JAKOŚĆ

UCZCIWOŚĆ

PROFESJONALIZM

Nasze aktualne Inwestycje

Obserwuj nas
 • Brak obrazka !

  Kopernika 16 – I etap

  2 budynki, 133 mieszkania o powierzchniach 19,18 – 101,76 m2

  To osiedle to PIERWSZE TAKIE miejsce w Oleśnicy. Pierwsze tak prestiżowe, o tak dopracowanej i eleganckiej architekturze, o tak jasnych i nowoczesnych miesz ...

  Zobacz
 • Brak obrazka !

  Kopernika 16 – II etap

  Kopernika 16 – II etap to planowana kontynuacja etapu I w ramach sąsiednich działek.

  Ponownie – zieleń, cisza, spokój, dopracowane i wyjątkowe rozwiązania, które stworzą niedoścignioną ofertę mieszkaniową na rynku.

  Wkrótce więcej

Każda nasza inwestycja i każdy sprzedany lokal to efekt dbałości o jakość, uczciwość i profesjonalizm. Od lat realizujemy to z sukcesem. Potwierdzają to opinie naszych Klientów – pewnych tego, że zaufanie firmie DOLMAT INWESTYCJE było właściwą decyzją.